
- Kloosterbosstraat
- 75
- 6464 AM
- Kerkrade
- € 220.000,- k.k.
- Woningtype
- Appartement
- Woonoppervlakte
- 102 m2
- Aantal kamers
- 9
Overdracht
- Vraagprijs
- € 220.000,- k.k.
- Aangeboden sinds
- 17 May 2022
- Status
- Ingetrokken
- Aanvaarding
- Direct
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Inpandig
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Soort dak
- Zadeldak
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbelglas
- Verwarming
- CV ketel
- Warm water
- CV ketel
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 102 m2
- Opp. overige inpandige ruimte
- 55 m2
- Inhoud
- 575 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 9
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal woonlagen
- 3
- Gelegen op woonlaag
- 1
- Voorzieningen
- Rolluiken, TV kabel, Natuurlijke ventilatie
Unieke woningen zijn er genoeg, maar ze komen maar zelden op de woningmarkt te koop. Deze bovenwoning nabij Haanrade, wijk Chevremont, is instapklaar en is daarmee een verrassende kans wanneer u droomt van een ruime eigen woning met veel lichtinval, twee (mogelijkheid tot vier) slaapkamers, balkon, grote binnenberging en een eigen garage. Dit alles op korte afstand van het bruisende centrum van Kerkrade.
Deze mooie en ruime woning is gelegen in de Kloosterbosstraat 75. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m2 en bevindt zich op een perceel met een bruto vloer oppervlakte van 201 m2. Het huis is gebouwd in de zestiger jaren en heeft energielabel E.
Via een nieuwe kunststof voordeur met veiligheidssluiting krijgt u toegang tot de ontvangsthal welke voorzien is van een moderne nieuwe laminaatvloer. Via deze ontvangsthal toegang tot een van de hal afgescheiden inpandige, ruime en zeer hoge berging voor bijvoorbeeld de fietsen en containers. Een groot kunststof raam in de deur naar de berging zorgt voor veel lichtinval. Ook in deze ruimte is er natuurlijke lichtinval door de plaatsing van een grote kunststof pui met dubbel geblindeerd glas.
Via een nieuwe houten trap bereikt u vanuit de ontvangsthal de woonverdieping welke voorzien is van een laminaatvloer, met op deze verdieping de woonkamer met open nieuwe keuken. De keuken is voorzien van de navolgende apparatuur: Oven met grilfunctie, keramische kookplaat met ingebouwd afzuigsysteem, vaatwasser, koelkast. Vijf grote kunststof ramen én een balkondeur zorgen voor een zee van licht. Vier van deze ramen kunnen geopend worden via een draai-kiepsysteem.
Via één van de twee slaapkamers toegang tot de nieuwe, geheel betegelde moderne badkamer.
In deze badkamer is het heel gemakkelijk om even alle hectiek van een drukke dag achter u te laten door een heerlijke douche te nemen onder de inbouw regendouche. Deze voelt als een warme zomerse regenbui die over u heen valt. U wordt compleet in water gehuld waardoor uw lichaam lekker warm wordt, of juist afkoelt. De handdouche, een glazen douchescherm en handdoekradiator, wastafel met meubel voor voldoende opbergruimte ontbreken hier niet.
Alle accessoires en de inbouwspots in deze badkamer zijn modern zwart. Vanuit de badkamer is een separate wasruimte bereikbaar. Alhier de aansluiting voor witgoedapparatuur.
Het geheel betegelde nieuwe en moderne toilet is voorzien van een Geberit hangcloset en een zwart fonteintje met zwarte kraan. Zwarte inbouwspots zorgen voor eenheid en licht in de duisternis.
Het bereiken van de ruime, hoge zolder is nu mogelijk via de nieuwe vlizotrap. Echter het creëren van een vaste trap naar de zolder behoort tot de mogelijkheden. Daarmee krijgt u een unieke kans om van deze bovenwoning een thuis te maken met vier slaapkamers met een eigen badkamer op deze verdieping.
Bijzonderheden:
• Bouwperiode: 1960-1970
• Nieuwe Nefit Proline combiketel A-klasse.
• Alle muren zijn glad gestukt en gespoten.
• Plafonds netjes gewit.
• Ramen zijn allen voorzien van dubbelglas in witte kunststof kozijnen.
• Deels voorzien van rolluiken.